H7 4300K - 6000K Replacement Xenon HID Bulb

Dodaj recenzję:
  • Producent: Chiny
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 15,99 zł
ŻARNIKI XENON HID H7
O BARWIE 4300K - 6000K
ŻARNIKI XENON HID
H7
O BARWIE 4300K - 6000K

 
Żarniki przystosowane są do każdego modelu auta, w którym jest stosowane oświetlenie typu H7. Istotną zaletą jest fakt zasilania. Dzięki niemu nie musimy ingerować w instalację elektryczną tylko w miejsce końcówek zasilania wpinamy gotowe okablowanie. W każdej chwili możemy zdemontować taki układ i zainstalować w innym aucie.

Zestawy mają:

niemiecki certyfikat TUF,angielski E11,spełniają standardy ISO 9001.
Dzięki oświetleniu xenonowemu zyskają państwo:

Poprawę bezpieczeństwa - HID zwiększa 3-krotnie natężenie światła ( ok. 3000 lumenów) w stosunku do żarówki halogenowej (ok. 1200 lumenów). Zyskują Państwo, większą widoczność i pole widzenia na drodze.

Oszczędność energii – Pobór mocy obwodu HID to 35W, dla porównania żarówka halogenowa pobiera około 60% więcej mocy.

Nie męczysz oczu – Żarówka ksenonowa emituje barwę światłą, przypominającą światło dzienne (4300-8000K), czyli zbliżone do barwy światła dziennego, do którego wzrok człowieka jest przystosowany w stopniu największym. Poprzez instalację HID kierowca będzie bardziej spostrzegawczy, oraz skoncentrowany dzięki czemu, szybciej będzie mógł reagować na sytuacje na drodze. Lampy HID nie oślepiają kierowców, którzy jadą z przeciwnego pasa ruchu!

Prosty montaż Plug and Play – Instalacja opiera się na zwieszeniu przetwornic, zmianie przewodów elektrycznych oraz wymianie żarówek. Montaż jest odwracalny, więc w każdej chwili powrócić do wcześniejszych żarówek. Wymiana żarówki halogenowej na żarówkę ksenonową nie powoduje znacznej deformacji strumienia światła, dlatego ponowna regulacja reflektorów, nie jest konieczna.
Oszczędność reflektorów - Żarówka ksenonowa nie nagrzewa reflektora w takim stopniu, jak żarówka halogenowa. Emituje mniej promieni UV i nie nagrzewa się.

Atrakcyjny wygląd - Światło HID znane jest z modeli pojazdów z wyższego segmentu cenowego. Auto z jasnym, białym światłem xenonu jest kojarzone z ekskluzywnością i atrakcyjnością.

Oszczędność żarówek – Żywotność to średnio 2000-2500 godzin czyli około 10x krócej w stosunku do zwykłej żarówki halogenowa. Jest również, dużo odporniejsza na wszelkiego rodzaju wstrząsy.
Innowacja – Przetwornice zostały zintegrowane z zapalnikami, co pozwoliło na umieszczenie w przetwornicy, mechanizmów kontrolnych, zabezpieczających system przed uszkodzeniem, zwiększając dodatkowo ich żywotność. Przetwornice są odporne na zmiany wilgotności, temperatury i wahań napięcia zasilającego.